Didmeninė prekyba

Mažmenine prekyba užsiimame nuo 2011 metų. O nuo 2022-ųjų startavome su didmenine prekyba. Kaip ir visi mūsų pasirinkimai, VINVIN atstovaujami prekiniai ženklai gerai išieškoti, produktai unikalūs, kokybiški ir madingi.

PAMPELLE

Pirmas ir kolkas vienintelis pasaulyje greipfrutų aperityvas iš Prancūzijos.
Summertime anytime!

Plačiau

PAMPELLE galima įsigyti mūsų internetinėje krautuvėlėje ir šiose fizinėse parduotuvėse:

RAVENTOS I BLANC

Raventos i Blanc vynuogynai priklauso Raventos šeimai dar nuo 1497-ųjų. Čia puoselėjamos vienos seniausių dokumentuotų vyno auginimo tradicijų pasaulyje. Penki šimtmečiai atsidavimo vynuogyno puoselėjimui ir istorija, perduodama iš kartos į kartą.

Plačiau

RUTINI

Prestižiškiausias Argentinos vyno prekinis ženklas nuo 1885 metų. Italų vyndarių emigrantų šeima, pirmieji pasodinę vynuogynus Tupungato 1925 metais. Šiuo metu vynas atkeliauja iš Mendozos regione prestižiniu laikomo Uco slėnio.

Kai mes kalbame apie Argentinietišką vyną, mes privalome kalbėti apie RUTINI.

Plačiau

TRUMPETER

Trumpeter - tai klasikinio Argentinietiško stiliaus vynai iš Mendozos regiono. Trumpeter iš ispanų kalbos reiškia "trimitininkas". Ir šis vynas garsiai trimituoja apie savo kokybę.

Trumpeter priklauso garsiąjai RUTINI šeimai.

Plačiau

BOBBY'S GIN

Klasikinio šeimos recepto, kilusio iš Olandijos, džinas. Aštuonios žolelės, kurios yra išdistiliuojamos atskirai, jokių pridėtinių cukrų ar kvapiųjų medžiagų.

Plačiau

BATHTUB GIN

Daugybę apdovanojimų pelnęs, "cooper pot" distiliuotas džinas. Gaminamas su kadagiu, kalendra ir daugeliu kitų kvapniųjų augalų.

Plačiau

RHUMBULLION!

Kruopščiai atrinktas Karibų romas. Madagaskaro vanilė, apelsino žievelės, gvazdikėlia, kardamonas ir cinamonas. Visa tai - daugybę apdovanojimų pelniusiame "spiced" rome.

DRUMSHANBO GUNPOWDER

Tikras Airis! Gimęs "butikinėje" Drumshabo miestelio distilerijoje. Džinas pagamintas iš Kiniškos žaliosios arbatos. Visi kvapnieji elementai yra pasisavinami evoporuojant. Kvapnus, išskirtinis, kerintis.

Plačiau

THE KOSHI-NO SHINOBU WHISKY

Viskis, kuris pagamintas Shinobu distilerijoje, kuri įsikūrusi Niigata prefektūroje. Ji žinoma už ryžių auginimą, sakės gamybą. Pagamintas žymaus viskio meistro pono Usami, viskis pelnęs daugybę apdovanojimų visame pasaulyje.

Plačiau

BUENA VISTA

Buena Vista jau buvo prieš tai, kai Napa ir Sonoma išgarsėjo kaip vyno regionai. Ši vyninė buvo įkurta 1857 metais. Ji buvo pirmoji prestižinė vyninė Kalifornijoje. Vyninės legenda vis dar gyva Buena Vista vynuose.

Plačiau

SHANKY'S WHIP

Visiškai naujas kūrinys likerių pasaulyje, tačiau Lietuvos barų rinkoje jau išsikovojęs poziciją. Airiško viskio ir Airiško kreminio likerio kombinacija.

Plačiau

BOUCHARD AINE & FILS

1750 metais istorinėje Burgundijos širdyje Beaune įkurta vyninė. Visais laikais ji garsėjo Burgundijos "lobiais": Pinot Noir ir Chardonnay. Per daugiau negu du amžius vyninė pasiekė tobulumo kokybės, stiliaus autentiškumo ir vardo prestižo srityse.

Plačiau

SUSISIEKTI

Įsigyti