Didmeninė prekyba

Mažmenine prekyba užsiimame nuo 2011 metų. O nuo 2022-ųjų startavome su didmenine prekyba. Kaip ir visi mūsų pasirinkimai, VINVIN atstovaujami prekiniai ženklai gerai išieškoti, produktai unikalūs, kokybiški ir madingi.
Pampelle

Pirmas ir kolkas vienintelis pasaulyje greipfrutų aperityvas iš Prancūzijos.
Summertime anytime!

PAMPELLE galima įsigyti mūsų internetinėje krautuvėlėje ir šiose fizinėse parduotuvėse:

RUTINI

Prestižiškiausias Argentinos vyno prekinis ženklas nuo 1885 metų. Italų vyndarių emigrantų šeima, pirmieji pasodinę vynuogynus Tupungato 1925 metais. Šiuo metu vynas atkeliauja iš Mendozos regione prestižiniu laikomo Uco slėnio.

Kai mes kalbame apie Argentinietišką vyną, mes privalome kalbėti apie RUTINI.

TRUMPETER

Trumpeter - tai klasikinio Argentinietiško stiliaus vynai iš Mendozos regiono. Trumpeter iš ispanų kalbos reiškia "trimitininkas". Ir šis vynas garsiai trimituoja apie savo kokybę.

Trumpeter priklauso garsiąjai RUTINI šeimai.

Bobby's gin

Klasikinio šeimos recepto, kilusio iš Olandijos, džinas. Aštuonios žolelės, kurios yra išdistiliuojamos atskirai, jokių pridėtinių cukrų ar kvapiųjų medžiagų.

Bathtub Gin

Daugybę apdovanojimų pelnęs, "cooper pot" distiliuotas džinas. Gaminamas su kadagiu, kalendra ir daugeliu kitų kvapniųjų augalų.

Rhumbullion!

Kruopščiai atrinktas Karibų romas. Madagaskaro vanilė, apelsino žievelės, gvazdikėlia, kardamonas ir cinamonas. Visa tai - daugybę apdovanojimų pelniusiame "spiced" rome.

Susisiekti

Ši svetainė apsaugota „reCAPTCHA“, taip pat taikoma „Google“ privatumo strategija ir paslaugų naudojimo sąlygos.